سوالات متداول

از ما بپرسید

سوالی دارید؟

پاسخ سوال خود را نیافتید؟ با ما در تماس باشید

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سوالات متداول

سوالاتی که به کرات پرسیده شده

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

هزینه طراحی سایت بسته به نوع سایت (شرکتی، فروشگاهی، آموزشی …) و با توجه به امکانات و ویژگی های مورد نیاز کارفرما متفاوت است و پس از اعلام جزئیات پروژه به صورت کامل از سوی کارفرما و بررسی توسط کارشناسان واحد طراحی و توافقات حاصله قیمت نهایی اعلام می گردد.

نحوه پرداخت هزینه ی طراحی سایت چگونه است؟

کارفرما موظف است در طی 2 مرحله هزینه ی طراحی سایت را پرداخت نماید:

50 درصد از مبلغ کل پروژه به عنوان پیش پرداخت جهت شروع کار و 50 درصد مابقی پس از تائید کارفرما جهت تحویل نهایی پروژه، لازم به ذکر است که شرایط پرداخت بنا به درخواست کارفرما و توافقات حاصله با طراح سایت قابل تغییر خواهد بود.

مدت زمان طراحی یک سایت چقدر است؟

مدت زمان طراحی سایت پس از دریافت کامل اطلاعات و پیش پرداخت از سوی کارفرما، 10 الی 30 روز کاری خواهد بود. بدیهی است که بسته به میزان پیچیدگی امکانات موردنیاز و حجم محتوا و تعداد صفحات، مدت زمان اعلامی جهت پیاده سازی سایت متغیر خواهد بود و در طول این زمان گزارشاتی جهت اطلاع از روند کار و دریافت تائیدیه به کارفرما ارائه می گردد.

برای طراحی سایت از چه تکنولوژی هایی استفاده می کنیم؟

ما برای طراحی سایت شما از سیستم مدیریت محتوای محبوب “وردپرس” که بر پایه زبان برنامه نویسی PHP پیاده سازی شده، استفاده خواهیم کرد. تمامی قالب ها و پلاگین های به کار گرفته شده به صورت اورجینال تهیه شده و سفارشی سازی می گردند.

شرایط پشتیبانی سایت چگونه است؟

سایت كارفرما ، از لحاظ رفع كلیه اشکالات فنی قابل حل ناشی از خطای برنامه نویسی، به مدت شش ماه و بـصورت رایگان از سـوی پیمانکار پشتیبانی میگردد، كه در ماه های آتی با پرداخت %20 از مبلغ كل قرارداد به مدت یک سال شمسی قابل تمدید است بدیهی است در صورت عدم واریز هزینه، خدمات پشتیبانی و رفع اشکال ساقط می گردد.

همچنین در صورت نیاز به یک پشتیبان سایت جهت درج محتوا در سایت، طراحی صفحات، لندینگ ها و به طور کلی مدیریت سایت و انجام کارهای درخواستی کارفرما هزینه ای به صورت مجزا و ماهانه در نظر گرفته خواهد شد.

آیا امکان افزودن ویژگی های جدید پس از طراحی سایت وجود دارد؟

پس از تائید امکانات و قالب وب سایت توسط كارفرما، هرگونه تغییر كلی و ساختاری در ظاهر وب سایت كه منجـر بـه طراحی مجـدد گرافیکـی سایت شود و یا تقاضای تغییر در عملکرد و افزودن امکانات جدید به سایت، طبق تعرفه های روز توسط پیمانکار تعیین شده و کارفرما میبایست هزینـه را قبـل از انجام تغییـرات پرداخت نماید تا تغییرات جدید اعمال گردند.

خانه پنل کاربریتماس با ما